Branża Life Sciences: farmaceutyczna i weterynaryjna


 

Twórcy, producenci i dystrybutorzy wyrobów farmaceutycznych i weterynaryjnych należą dziś do podmiotów objętych najściślejszą regulacją i potrzebują odpowiedniego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Spełnienie krajowych i międzynarodowych wymogów regulacyjnych, w tym FDA (21 CFR) i cGMP, a także zarządzanie popytem i innowacyjnymi produktami oraz kontrola nad nimi stanowią dziś kluczowe wyzwania dla branży farmaceutycznej.

Nowe techniki wymagają od producentów większej innowacyjności niż kiedykolwiek wcześniej, a także większej świadomości pojawiających się przepisów. Efektywne zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw i wymogami dotyczącymi identyfikowalności to klucz do zapewnienia jakości i ochrony marki.

IFS Applications odpowiada na te potrzeby poprzez zapewnienie w pełni zintegrowanego oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla sektora life sciences. Rozwiązanie IFS pomaga stworzyć bardziej spójną organizację tym przedsiębiorstwom, które zmagają się ze skomplikowanymi procesami, zmianami przepisów, a także niekontrolowanym wzrostem liczby arkuszy kalkulacyjnych.

IFS Applications oferuje pełny wgląd w łańcuch dostaw i procesy produkcyjne, zapewniając szeroki zakres zaawansowanych funkcji i konfigurowalność. Pozwala to na zaspokojenie dzisiejszych potrzeb rynku farmaceutycznego i life science. Najważniejsze funkcje:

  • Możliwość produkcji mieszanej, począwszy od produkcji wielkoseryjnej, po produkcję na magazyn i produkcję na zamówienie.

  • Zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw

  • Umożliwienie klientom spełnienie wymogów FDA

  • W pełni zintegrowane zarządzanie dokumentacją w celu obsługi elektronicznych danych i podpisów

  • Zintegrowany system zarządzania jakością

  • Zaawansowane możliwości planowania i produkcji

  • Identyfikowalność na wielu poziomach oraz zarządzanie okresem trwałości i przydatności produktów

  • Operacje przekazywane do produkcji za pomocą ekranów dotykowych i urządzeń mobilnych

  • System zarządzania magazynem na urządzeniach mobilnych

 

Źródło: IFSworld.com 

IFS - system ERP - szczegóły

Kontakt

L-Systems sp. z o.o. spółka komandytowa

Biuro Poznań:

ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań

Biuro Piła:

ul. Okrzei 18/102, 64-920 Piła

L-Systems@L-Systems.pl

www.L-Systems.pl

+48 67 349 11 09