Rekordowy rok pod względem liczby wdrożeń

Rekordowy rok pod względem liczby wdrożeń - wypowiedź Roberta Pawlaka w raporcie Perspektywy ERP 2020

Perspektywy2

Jak co roku erp- view.pl,  jeden z największych polskich portali zajmujących się publikowaniem informacji ze świata informatyzacji biznesu, przygotował raport Perspektywy ERP 2020. Materiał podsumowuje działania wszystkich kluczowych firm, zajmujących się dostarczaniem i wdrażaniem systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

W artykule, zachęcającym do pobrania raportu Perspektywy ERP 2020, znaleźć można ciekawe obserwacje wielu ekspertów ze świata IT dla biznesu. Wśród nich znajduje się także wypowiedź naszego prezesa zarządu spółki L- Systems – Roberta Pawlaka:

Rok 2019 był dla nas rokiem rekordowym pod względem liczby realizowanych projektów wdrożeniowych, a co za tym idzie, rokiem rekordowym pod względem osiągniętego obrotu i zysku.

Robert Pawlak, wspomniał także o stale rozwijającej się polityce rekrutacyjnej firmy:

Wzrosło także zatrudnienie o niemal 30%, przy czym udało nam się pozyskać bardzo doświadczonych konsultantów, podnosząc w ten sposób jeszcze bardziej kompetencje naszej firmy. Niezmiennie chcemy być jednym z najlepszych miejsc do pracy na świecie, dlatego konsekwentnie realizujemy politykę pozyskiwania pracowników wnoszących nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także pasujących do nas charakterologicznie, którzy chcą współpracować z nami w oparciu o nadrzędną wartość naszej firmy, którą jest szacunek.

Materiał zamieszczony w raporcie z pewnością ułatwi przedsiębiorcom wybór dobrego partnera, który pomoże im w unowocześnieniu i optymalizacji środowiska IT w swojej firmie.

Raport możliwy jest do pobrania na stronie erp-view.pl

linia