Razem w szczytnym celu – system IFS w Hine Group

Razem w szczytnym celu - system IFS w Hine Group

Hine News txt

Spółka Hine Group, dostarczająca rozwiązania hydrauliczne dla przemysłu i sektora OZE, wdrożyła niedawno pakiet IFS Applications. Głównym celem implementacji nowego oprogramowania jest zwiększenie wydajności operacyjnej i konkurencyjności.

Nowe technologie w służbie środowisku

W dobie narastających problemów klimatycznych i stale pogarszającej się jakości powietrza, odnawialne źródła energii to jedna z branż, której coraz uważniej zaczyna się przyglądać cały świat. Są jednak przedsiębiorstwa, które już od dawna postawiły na utrzymanie środowiska naturalnego w jak najlepszej kondycji. Taką firmą jest Hine Group- spółka, posiadająca ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych dla przemysłu i sektora energii odnawialnej. Z jej technologii korzysta około 65 000 turbin wiatrowych. Hine Group stale się rozrasta – obecnie posiada siedem zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 650 pracowników w krajach takich jak Hiszpania, Stany Zjednoczone, Chiny, Indie i Brazylia.

Spójny system IT to więcej możliwości

W 2017 roku Hine Group rozpoczęła duży projekt transformacji, w celu uspójnienia swoich działań na całym świecie. Jednym z najważniejszych elementów tego projektu był wybór nowego systemu ERP, który pomógłby ustandaryzować funkcjonalności i procesy raportowania we wszystkich zakładach firmy. Spośród czterech branych pod uwagę dostawców Hine Group wybrała oprogramowanie IFS Applications, z uwagi na jego kompleksowe, gotowe do użycia funkcje.

Inwestycja w system IFS Applications podkreśla nasze zaangażowanie w realizację strategii firmy, która umożliwi nie tylko transformację technologiczną, lecz także przekształcenie procesów i sposobów pracy w celu stawienia czoła wyzwaniom przyszłości— powiedział Lander Guibelalde, dyrektor generalny Hine Group.

Zadowolenia z tak szeroko zakrojonej współpracy nie krył również Juan González, menedżer IFS na Hiszpanię i Portugalię: Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie, wyniesione ze współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi sprawi, że system IFS Applications będzie idealnym rozwiązaniem dla Hine Group. Cieszymy się z możliwości wsparcia firmy w osiągnięciu jej celów biznesowych.

IFS Applications to system przeznaczony dla dużych organizacji, które potrzebują elastycznego rozwiązania IT, którego funkcjonalności da się dostosować do potrzeb poszczególnych działów firmy. Jeśli takiego oprogramowania właśnie potrzebujesz, skontaktuj się z nami! Firma L Systems to wieloletni parter wdrożeniowy rozwiązań marki IFS. Z chęcią pomożemy unowocześnić rozwiązania IT w Twojej firmie.

linia