Autoryzowany partner firmy JDA

Autoryzowany partner firmy JDA

Firma L-Systems sp. z o.o. spółka komandytowa została autoryzowanym partnerem firmy JDA. Dzięki temu firma L-Systems uzyskała prawo do sprzedaży licencji i wdrażania systemów JDA. 

Firma JDA to światowy lider w obszarze systemów zarządzania łańcuchem dostaw. Jest ona jedyną firmą na świecie, której systemy są plasowane przez firmę Gartner, jako liderzy rynku we wszystkich pięciu obszarach (Gartner Magic Quadrants) dla łańcucha dostaw oraz rozwiązań sprzedaży detalicznej.

Firma L-Systems będzie koncentrowała swoje działania na wdrażaniu systemów zarządzania transportem (TMS), systemów wspomagających budowanie planów S&OP i systemów zarządzania produkcją. 

Kontynuując naszą misję dostarczania i wdrażania kompletnych biznesowych środowisk informatycznych, zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z firmą JDA, która jest niekwestionowanym światowym liderem w obszarze informatycznego zarządzania łańcuchem dostaw. Jest to dla nas duża szansa i impuls do dalszego rozwoju firmy. Jesteśmy przekonani, iż dzięki partnerstwu z JDA będziemy mogli jeszcze bardziej kompleksowo obsługiwać naszych klientów, a także pozyskiwać nowych, oferując im najlepsze na rynku rozwiązania poparte najwyższą jakością usług. Systemy JDA traktujemy, obok oferowanych przez nas systemów ERP oraz produktów własnych, jako strategiczne w działalności sprzedażowej i konsultingowej naszej firmy” powiedział Robert Pawlak, Prezes Zarządu L-Systems.

Bardzo się cieszymy z faktu, że firma L-Systems dołączyła do grona naszych partnerów w Europie. Rozbudowa kanału partnerskiego to część ogólnej strategii rozwoju JDA, dlatego też podjęliśmy współpracę z L-Systems, aby lepiej pokryć rynek i dostarczać wysokiej jakości usługi firmom działających w Polsce. Wierzymy w działania lokalne i dynamiczne, oraz że współpraca  z L-Systems może przynieść korzyści zarówno dla JDA jak i naszych klientów. Głęboka wiedza L-Systems z zakresu aplikacji biznesowych oraz dotychczasowe sukcesy na rynku polskim są tego gwarantem. Jesteśmy przekonani, iż partnerstwo z L-Systems wzmocni pozycję firmy JDA oraz świadomość naszych rozwiązań w Polsce, co zaowocuje wspólnym sukcesem naszych firm” stwierdził Vice President Alliances EMEA JDA, Rolf Donslund. 

face-jda

O firmie JDA:

JDA Software jest wiodącym dostawcą kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań w zakresie planowania i realizacji łańcucha dostaw, zarządzania transportem i magazynem, zarządzania kategorią w firmach dystrybucyjnych, sieciach detalicznych oraz produkcji. JDA Software zrealizowała projekty dla ponad 4000 klientów na całym świecie. Unikalne funkcjonalności dostępne w oprogramowaniu JDA Software umożliwiają osiąganie jej klientom lepszych od konkurencji rezultatów biznesowych poprzez skrócenie czasu na tworzenie i dostarczenie wartości dodanej dla swoich klientów.

Rozwiązania firmy JDA uwzględniają złożoność dzisiejszego globalnego rynku konsumenckiego i obejmują cały łańcuch dostaw zgodnie z motto „Plan to deliver”, pozwalają budować wartość i rozwiązywać najtrudniejsze problemy najlepszych firm na świecie.

Niezrównany poziom wiedzy eksperckiej JDA potwierdzają poniższe liczby:

  • 78 spośród Top 100 największych firm detalicznych na świecie jest klientami JDA

  • 78 spośród Top 100 największych producentów dóbr konsumpcyjnych na świecie jest klientami JDA

  • 8 spośród Top 10 firm typu 3PL na świecie jest klientami JDA

  • 21 spośród Top 25 firm uznanych przez Gartnera za Supply Chain Leaders jest klientami JDA

  • co 8 godz. jest Go-Live u kolejnego klienta JDA

  • 400 patentów zarejestrowanych oraz w trakcie rejestracji

  • 5! JDA jest jedyną firmą, którą Gartner ocenił jako “leader” w 5 kategoriach związanych z łańcuchem dostaw

linia