Mediq

Branża medyczna również stawia na IFS

Mediq-news

Mediq, globalny dostawca wyrobów medycznych, niedawno zdecydował się na wdrożenie systemu IFS Apllications w swoich filiach w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. Nowe oprogramowanie ma uspójnić procesy we wszystkich spółkach firmy, znajdujących się na północy Europy, i zoptymalizować koszty utrzymania infrastruktury IT.

Mediq

Mediq działa w 15 krajach na całym Świecie, ale to właśnie w Skandynawii rozpoczęła się historia tej spółki. Kontynuując rozwój w rodzimym regionie, Mediq szukał elastycznego pakietu ERP, który zoptymalizuje procesy we wszystkich północnych filiach, generując tym samym większe oszczędności w obszarze IT.

IFS zaoferował nam kompleksową platformę biznesową, która pozwoliłaby skonsolidować procesy biznesowe i dane w jednej, elastycznej architekturze” – mówi Paul Hitchin, dyrektor finansowy Mediq.

Elni Kullmer, dyrektor zarządzający IFS, Nordics, zauważył natomiast, że dostarczanie organizacjom rozproszonym spójnej struktury IT, która umożliwia dostosowanie modeli biznesowych, zarządzanie złożonymi łańcuchami dostaw i nadzorowanie operacji w wielu lokalizacjach jest jedną z najmocniejszych stron IFS.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Mediq i brać udział w kolejnej fazie rozwoju tak doświadczonego reprezentanta branży medycznej na skalę europejską” – podkreśla Elni Kullmer

Nowoczesna architektura systemu IFS Applications zapewnia dostęp do najnowszych funkcjonalności dostępnych na rynku, a także daje możliwość skalowania i dostosowania biznesu do aktualnych potrzeb i trendów.

Czy właśnie takiego oprogramowania szukasz? Jeśli tak to postaw na kompetentny i doświadczony zespół wdrożeniowy. Sprawdź naszą ofertę: https://l-systems.pl/ofertadlafirm/ifs/

 

Źródło: https://www.ifs.com/pl/news-and-events/newsroom/2020/03/02/ifs-selected-to-implement-an-erp-solution-for-mediqs-activities-in-the-nordic-region/

linia