L-Systems – Gepard Biznesu i Brylant Polskiej Gospodarki

Brylant Polskiej Gospodarki i Gepard Biznesu 2020 dla L-Systems!

gepard i brylat 2020

L-Systems wśród najcenniejszych firm w Polsce. Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w konkursie Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 i Gepardy Biznesu 2020. Wyniki konkursu zostały oparte na postawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. 

– Znaleźliśmy się w rankingu najlepiej prosperujących przedsiębiorstw i jak się okazuje, jesteśmy jedną z najwyżej wycenianych firm z branży IT w Wielkopolsce, to bardzo cieszy i pokazuje, że włożona praca i zaangażowanie całego zespołu L-Systems przynosi wymierne efekty. Niemniej wysoka wartość L-Systems, to tylko efekt uboczny konsekwentnej realizacji naszej misji biznesowej, czyli dostarczania najwyższej jakości produktów i usług do naszych Klientów oraz dążenia do bycia najlepszym miejscem do pracy na świecie – mówi Robert Pawlak, prezes L-Systems.

Dynamiczny rozwój firmy został doceniony, co zaowocowało przyznaniem tytułu Geparda Biznesu 2020 Województwa Wielkopolskiego. Średnia z dynamik zysku i przychodów, której wysokość decyduje o przyznaniu Geparda, w okresie od 2018 r. do 2019 r. wyniosła dla L-Systems 117%.
Dzięki wysokiej wycenie wartości firmy, znaleźliśmy się także w rankingu Brylant Polskiej Gospodarki 2020. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych finansowych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego. Według tego badania wartość naszej firmy na koniec 2019 r. wyniosła 34 mln. zł.

Więcej informacji na temat rankingów można znaleźć pod adresami:

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 – Ranking w serwisie EuropejskaFirma.pl
Gepardy Biznesu 2020 – Ranking w serwisie EuropejskaFirma.pl

linia