Firma New Standard planuje skrócić czas poświęcony na procesy logistyczne o 50% przy użyciu IFS Applications

Firma New Standard planuje skrócić czas poświęcony na procesy logistyczne o 50% przy użyciu IFS Applications

Plany rozwoju i optymalizacji działalności podstawą inwestycji w system ERP firmy IFS z obsługą internetu rzeczy (IoT).

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że New Standard Corporation będzie wdrażać system IFS Applications™. Rozwiązanie ma pomóc w optymalizacji procesów, w tym wyceny, wprowadzanie nowych produktów i fakturowanie, w celu usprawnienia obsługi klientów.

Firma New Standard Corporation wytwarza komponenty i podzespoły dla wiodących dostawców sprzętu budowlanego i wydobywczego, części motoryzacyjnych i urządzeń domowego użytku. W ciągu ostatnich trzech lat projekty realizowane przez firmę stały się bardziej złożone. Z tego powodu śledzenie serii i partii produktów w związku ze świadczeniami gwarancyjnymi i przestrzeganiem przepisów musi być bardziej precyzyjne.

Systemy ERP | Oprogramowanie dla firm

W wyniku wdrożenia systemu IFS Applications firma New Standard Corporation planuje:

  • Ograniczyć o 50% czas spędzany na zadaniach administracyjnych, takich jak śledzenie statystyk, wyceny, rozliczenia pod koniec miesiąca oraz rachunki zysków i strat.

  • Przygotować się do integracji przekazywania danych z obsługiwanych urządzeń w systemie ERP przy użyciu modułu IoT Business Connector firmy IFS.

  • Usprawnić łańcuch dostaw przez sprawniejsze informowanie dostawców i partnerów na temat zapotrzebowania.

  • Wdrożyć moduł IFS Business Intelligence, by na bieżąco przetwarzać dane i tworzyć raporty przydatne w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Chad Johnson, kierownik ds. projektów specjalnych w firmie New Standard Corporation, powiedział: „Firma New Standard Corporation zdobyła na rynku renomę poprzez dostarczanie produktów na czas, bez usterek i po atrakcyjnej cenie. System IFS Applications pomoże nam dodatkowo zwiększyć wartość oferowaną klientom i interesariuszom. Osiągniemy to poprzez eliminację manualnych procesów związanych z zarządzaniem pracami inżynieryjnymi, zaopatrzeniem i zarządzaniem projektami. Realizacja projektów – od wyceny po rozliczenie należności – zostanie uproszczona. Największym priorytetem jest dla nas sprawniejsze dostarczanie informacji na portalach przeznaczonych dla klientów i partnerów oraz dostawców w ramach łańcucha zaopatrzenia. Jednak bardzo ważne są dla nas także funkcje systemu IFS Applications związane z Internetem rzeczy. Dzięki nim będziemy mogli gromadzić dane z różnych urządzeń i wykorzystywać je do planowania prac remontowych i badania trendów. Pomoże nam to doskonalić procesy kontroli jakości”.

Źródło: http://www.ifsworld.com/pl/news-and-events/newsroom/2018/02/21/new-standard-plans-to-reduce-time-spent-on-logistics-processes-by-50-using-ifs-applications/

linia