Globalny producent kabli wdraża IFS Cloud

Globalny producent kabli wdraża IFS Cloud

Habia, globalny lider w produkcji przewodów, kabli i wiązek kablowych, zdecydował się zaktualizować swoje dotychczasowe oprogramowanie ERP do najnowszej wersji IFS Cloud. Dzięki migracji firma utrzyma przewagę konkurencyjną, zachowując kontrolę nad harmonogramem wdrożeń i minimalizując zakłócenia codziennej działalności.

Przejście do IFS Cloud pozwoli firmie korzystać z zaawansowanej i wydajnej platformy, obsługującej automatyzację i optymalizację sterowaną sztuczną inteligencją. Dzięki wdrożeniu przedsiębiorstwo będzie mogło czerpać z nowatorskich funkcji, takich jak automatyzacja procesów biznesowych, technologia Internetu Rzeczy (IoT) oraz zaawansowana analiza danych. To wszystko przyczyni się do usprawnienia komunikacji w łańcuchu dostaw, elastycznej adaptacji do zewnętrznych zakłóceń i efektywniejszego zaspokajania potrzeb klientów.

Istotną korzyścią systemu  jest także jego model „evergreen”, który umożliwi firmie płynną integrację złożonych aplikacji biznesowych, a co za tym idzie – szybszy dostęp do informacji i minimalizację kosztów.

„Decyzja o przejściu do IFS Cloud to potwierdzenie naszej gotowości do adaptacji najnowszych technologii i optymalizacji operacji. Wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji w chmurze IFS Cloud pozwoli nam sprostać wyzwaniom rynkowym, generować zyski i kierować się w stronę bardziej produktywnej i zrównoważonej przyszłości” – mówi Peter Karlen, właściciel systemów globalnych IFS, Habia.

Habia planuje wdrożyć kompleksowy zestaw modułów IFS, obejmujący funkcje z obszarów produkcji, finansów, łańcucha dostaw, konserwacji, CRM oraz zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). Po pełnej implementacji, IFS Cloud będzie wspierać użytkowników i operacje biznesowe firmy w czterech miejscach produkcyjnych – w Niemczech, Polsce, Szwecji i Chinach.

Źródło: IFS.com