L-Systems ponownie z certyfikatem „Firma Godna Zaufania”

L-Systems wyróżnione certyfikatem Firmy Godnej Zaufania 2021

L-Systems ponownie z certyfikatem "Firma Godna Zaufania"

Firma L-Systems ma przyjemność ponownie pochwalić się otrzymaniem certyfikatu Firmy Godnej Zaufania. Tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom, które cechują się nienaganną opinią w Internecie, świadczą usługi o wzorcowej jakości oraz wyróżniają się profesjonalnym podejściem do Klienta. Dzięki spełnieniu wszystkich wymagań, po raz kolejny został nam przyznany jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych przez polskich przedsiębiorców i konsumentów odznaczeń.

Czym jest Certyfikat Firmy Godnej Zaufania i o czym świadczy?

Dzięki przeprowadzeniu odpowiednich ekspertyz, powstała innowacyjna metodologia badań, według której powstał algorytm określający tzw. Współczynnik Opinii. Wybrane podmioty gospodarcze zostają poddane badaniu w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie, które zostało stworzone na podstawie odkrytego algorytmu. Po weryfikacji Współczynnika Opinii i otrzymaniu pozytywnego wyniku, firmie przysługuje możliwość uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania. Świadczy to o nieposzlakowanym wizerunku firmy w Internecie i pozytywnym odbiorze jakości usług przez jej kontrahentów i klientów.

Nasz zespół od początku swojej działalności stawia na partnerskie relacje z Klientami i najwyższą jakość świadczonych usług. Ponowne otrzymanie wyróżnienia może potwierdzić utrzymanie tych wartości w kulturze organizacji naszej firmy – wartości, które od zawsze mają dla nas znaczenie priorytetowe.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za przyznane odznaczenie, które świadczy o satysfakcji Klientów z oferowanych przez nas usług. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór L-Systems – stanowi to dla nas ogromną motywację do działania i dalszego rozwoju firmy!

Sprawdź naszą ofertę poniżej!

L-Systems ponownie z certyfikatem "Firma Godna Zaufania"